Zwycięstwa przy letniej pogodzie

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3 – 2 kolejka

Kotwica Korczyna – Jasiołka Jaśliska 8:1

Gole dla Kotwicy: Kamil Jórasz (4′), Kamil Jórasz (16′), Kamil Półchłopek (39′), Kamil Jórasz (41′), Wiktor Ekiert (45′), Szymon Jórasz (46′), Szymon Jórasz (48′), Jan Sińczak (53′)

Kotwica: 1 Sebastian Półchłopek – 6 Szymon Jórasz, 3 Kamil Jórasz, 5 Igor Sabat, 10 Wiktor Ekiert, 17 Oliwier Kozioł, 15 Mateusz Prajsnar, 16 Kacper Nowak, 4 Aleksander Łuczyński Skład rezerwowy: 9 Kamil Półchłopek, 11 Jan Sińczak, 2 Alan Tarczoń, 7 Mieszko Pelczar

Bardzo przekonujące zwycięstwo drużyny Młodzików podopiecznych trenera Pawła Gazdy które mogło być jeszcze okazalsze gdyby „celowniki” naszych młodych adeptów szkółki piłkarskiej Kotwicy Korczyna były nieco lepiej nastawione gdyż podczas całego spotkania stworzyli sobie oni mnóstwo sytuacji bramkowych po pięknie rozegranych akcjach.

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2 – 4 kolejka

Kotwica Korczyna – Haczovia Haczów 5:3

Gole dla Kotwicy: Dawid Baran (5′), Piotr Zajdel (16′), Piotr Zajdel (29′), Dawid Baran (71′), Dawid Baran (74′)

Kotwica: 1 Jakub Czajkowski – 4 Dominik Prajzner, 5 Kamil Gorzynik, 3 Aleksandra Gazda, 7 Mikołaj Zych, 10 Bartosz Ochwat, 6 Jakub Kubacki, 2 Jakub Janocha, 9 Dawid Baran, 8 Piotr Zajdel, 11 Radosław Gazda, 1 Jakub Czajkowski Skład rezerwowy: 13 Jakub Hawrot, 15 Julia Hawrot, 14 Olaf Moskal, 16 Fabian Inglot

Wiele emocji dostarczył sobotni mecz Trampkarzy gdyż w pierwszej połowie nasi zdołali strzelić trzy bramki przy bardzo dobrej grze która długimi fragmentami mogła się podobać zgromadzonym kibicom. Swego zadowolenia nie ukrywał również trener Robert Gorzynik bo jego podopieczni pokazali że treningi nie idą na marne. W drugiej jednak połowie zawodnicy chyba postanowili podwyższyć ciśnienie swojemu trenerowi i w dwanaście minut roztrwonili przewagę bramkową. Ostatecznie jednak podnieśli się i po dwóch bramkach Dawida Barana zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ozdobą spotkania była akcja na 2:0 w której nasi spokojnie rozegrali piłkę od bramkarza, Ochwat świetnym podaniem uruchomił na prawej stronie Barana ten w biegu dośrodkował w pole karne na tzw.drugi słupek a tam akcję na 11 metrze zamykał Zajdel i strzałem z woleja po długim rogu w samo okienko bramki zdobył pięknego gola.