Derby nie dla nas

Iskra Iskrzynia – K.S. Kotwica Korczyna 2:0 (2:0)

Gole: (8′) Marek Tomoń, (32′) Marek Tomoń

Iskra Iskrzynia: Arkadiusz Adamczyk – Szymon Kwolek (86 Michał Drozdowski), Paweł Olszewski (70 Łukasz Supel), Marek Tomoń, Bartosz Folta, Mateusz Antosz (65 Maciej Abratowski), Konrad Leś (82 Krzysztof Frydrych), Łukasz Pojnar, Michał Pojnar, Kacper Wawrzkowicz (57 Norbert Fejkiel), Dariusz Szopiak.

Kotwica: Piotr Paczosa – Mateusz Zych (43′ Jakub Wanat), Łukasz Wojnar, Maciej Gorzynik, Marcin Rymarz (86′ Adrian Piękoś), – Wiktor Czajka, Paweł Urbanek, Kamil Furtek (72′ Gabriel Gazda), Franciszek Jasiewicz – Dawid Zych (43′ Wiktor Wajda), Radosław Stasik (80′ Wiktor Wierdak)

Przegrywamy mecz o którym pierwszy raz nie za bardzo jest co napisać. Przez całe spotkanie nasi zawodnicy nie oddali ani jednego strzału na bramkę Adamczyka a gra toczyła się głównie w środku boiska. Bramki tracimy po rażących błędach naszej drużyny a gdyby nie kilka udanych interwencji Paczosy wynik na pewno byłby wyższy.

W 40 minucie derbowego spotkania groźnych kontuzji doznali Mateusz Zych i Dawid Zych. Po kilku minutach na stadionie pojawiła się karetka. Obaj doznali urazu stawu skokowego. Niestety naszego kapitana ratownicy medyczni zabrali do szpitala na badania i nie wygląda to najlepiej gdyż Dawida już nie zobaczymy do końca rundy jesiennej.

Naszym kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Iskrzyni przygotowanej przez portal terazKrosno.pl:

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/13731-karetka-na-stadionie-w-iskrzyni-zdjecia

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *