Do boju…

Dobrze poszło drużynie naszych seniorów z liderem dwa tygodnie temu a czy stać nasz zespół na powalczenie z vc-liderem w tabeli krośnieńskiej klasy „A”??. ZAPRASZAMY na spotkanie VIII kolejki przy Szeptyckiego w Korczynie.

Patrząc na dokonania obydwu zespołów na ten czas w ligowych starciach drużyna Gości jest faworytem ale wynik to rzecz otwarta o czym przekonali się ostatnio na nieco wyższym poziomie zawodnicy Leicester City w starciu Ligi Europy z Warszawską Legią. Drużyna gości to obecnie druga siła przedostatniej ligi w Polsce a na swoim koncie zgromadzili 15 pkt mając jeszcze zaległe spotkanie z Grabownicą które zaplanowane jest na dzień 11 listopada (Światowy Dzień Jakości, Japoński Dzień Singli, Dzień Służby Cywilnej, Święto Orderu Virtuti Militari) a na poważnie to w Polsce Narodowe Święto Niepodległości natomiast nasza drużyna zamyka tabelę z 1 zgromadzonym punktem. Potyczki obu zespołów można policzyć na jednej ręce a kiedy było ostatnie???

Zapraszamy kibiców do zabawy a kto poda właściwą datę (ostatecznie na 1 godzinę przed meczem) w komentarzach na stronie Facebook czeka nagroda. W myśl zasady „kto pierwszy ten…”

Przypominamy również że tradycyjnie w przerwie meczu upominki ufundowane przez firmy zaprzyjaźnione z „KOTWĄ” wylądują w rękach losowo stwierdzonych właścicielach wejściówek na to spotkanie.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *