Młoda „KOTWA” na plus

Bardzo dobrze radzą sobie Orliki którzy w kolejnym turnieju tym razem rozegranym w Krośnie na stadionie Guzikówki wygrali swoje wszystkie mecze i z kompletem zdobytych punktów zajęli pierwsze miejsce ze znakomitym bilansem bramkowym. Wyniki i tabela poniżej:

4 Błażkowa 0 (2-19)

Sobota 2.10 godz.13.30 stadion KS Kotwicy Korczyna przy Szeptyckiego był areną zmagań Juniorów Starszych którzy podejmowali lidera Płowce Stróże Małe. Po znakomitej pierwszej połowie i bramkach Franciszka Jasiewicza oraz dwóch Radosława Cebuli podopieczni trenera Roberta Gorzynika prowadzili już 3:1. W drugiej połowie czwartą bramkę w 48′ dołożył Maciej Gorzynik i gdy wydawało się że jest po meczu nasi nieco spuścili z tonu czego efektem były dwa gole przyjezdnych w 63′ i 70′. Ostatecznie jednak wynik pośród dużych emocji utrzymał się już do końca spotkania i wygrana z liderem okazała się faktem.

KS Kotwica Korczyna – Płowce Stróże Małe 4:3 (3:1)

Kotwica: Kacper Zych – Piotr Filip, Michał Wulw, Jakub Wanat, Wiktor Wierdak – Gabriel Gazda (87′ Mateusz Kmon), Wiktor Wajda, Franciszek Jasiewicz(46′ Maciej Gorzynik), Mariusz Rozpara – Dawid Baran (46′ Wiktor Czajka), Radosław Cebula

Gole: (8′) Franciszek Jasiewicz, (35′) Radosław Cebula, (45′) Radosław Cebula, (48′) Maciej Gorzynik

Również w sobotę swój mecz w lidze rozegrali Trampkarze naszego klubu którzy najpewniej pozazdrościli dobrego meczu swoim starszym kolegom i po bardzo dobrym występie obfitującym w dobre zagrania i świetne akcje zespołowe zwyciężyli drużynę Strzelca Frysztak 1:0. Mecz został rozegrany na stadionie szkolnym przy ulicy Aleksandra Fredry w Korczynie. Warto dodać że po tym spotkaniu nasi młodzi reprezentanci awansowali na fotel wicelidera w tabeli.

KS.Kotwica Korczyna – Strzelec Frysztak 1:0 (1:0)

Kotwica: 1 Jakub Czajkowski, 30 Kamil Gorzynik, 14 Aleksandra Gazda, 10 Mikołaj Zych, 8 Bartosz Ochwat, 9 Jakub Kubacki, 2 Jakub Janocha, 7 Radosław Gazda, 27 Gabriela Szafrańska, 17 Fabian Inglot, 4 Mikołaj Prajsnar Skład rezerwowy: 11 Julia Hawrot, 13 Dawid Baran

Gol: (35′) Jakub Kubacki