Od zwycięstwa do zwycięstwa

Sobota 16.10 godz.11 Juniorzy

KS.Kotwica Korczyna – Tęcza Zręcin 1:0 (0:0)

Gol: (75′) Mateusz Kmon

Kotwica: Kacper Zych – Wiktor Wierdak, Michał Wulw, Jakub Wanat, Piotr Filip – Gabriel Gazda, Wiktor Wajda, Franciszek Jasiewicz (46′ Maciej Gorzynik), Mariusz Rozpara – Dawid Baran (68′ Mateusz Kmon), Radosław Cebula (46′ Wiktor Czajka)

Na dobrej zwycięskiej ścieżce pozostali Juniorzy naszego klubu występujący w klasie „okręgowej”choć nie wiele brakowało od swego rodzaju niespodzianki. Sam mecz nie zachwycił gdyż prawdopodobnie było to jedno z gorszych ostatnich występów „młodej” Kotwy. Dużo niecelnych podań i brak zaangażowania drużyny momentami wprawiały trenera Gorzynika w duże zdenerwowanie bo sam wie że na wiele więcej stać tę drużynę która nie raz pokazywała grę na dobrym i miłym dla oka poziomie. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 75′ spotkania chwilę wcześniej wprowadzony Mateusz Kmon.

Sobota 16.10 godz.14 Trampkarze

KS Kotwica Korczyna – Beniaminek Girls Krosno 2:1 (1:1)

Gole dla Kotwicy: (22′) Jakub Kubacki, (56′) Piotr Zajdel

Kotwica: 1 Jakub Czajkowski, 27 Dominik Prajzner, 30 Kamil Gorzynik, 7 Ola Gazda, 2 Jakub Janocha, 10 Mikołaj Zych, 8 Bartosz Ochwat, 9 Jakub Kubacki, 17 Julia Hawrot, 12 Piotr Zajdel, 79 Gabriela Szafrańska Skład rezerwowy: 11 Jakub Prokopik, 13 Dawid Baran, 18 Fabian Inglot, 3 Mikołaj Prajsnar

Świetną passę utrzymali również Trampkarze którzy w sobotnie popołudnie po dobrym meczu pokonali mocną drużynę dziewcząt z Beniaminka Krosno. Widać że tak jak trener Gorzynik tłumaczy swoim podopiecznym pracą na treningach można zrobić sporo i przekuć to potem na występy meczowe. Brawo drużyna!!!

Sobota 16.10 godz.8:45 Żaki i Orliki

W sobotę w godzinach porannych na stadionie przy Szeptyckiego w Korczynie najmłodsza drużyna K.S. Kotwica Korczyna (żaki) zagrała towarzysko z ekipą Ziomki Rzeszów. Dla niektórych chłopców był to pierwszy mecz w życiu i emocje były ogromne a wynik był sprawą drugorzędną. Równolegle na drugim boisku orliki „Kotwy” sparingowali również ze swoimi rówieśnikami z Rzeszowa.

Dziękujemy drużynie z Rzeszowa za przyjazd do Korczyny.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *