Orliki turniejowo

W czwartek 17 czerwca drużyna naszych orlików ze szkółki Kotwicy Korczyna (rocznik 2012 i młodsi) uczestniczyła w turnieju piłki nożnej w Krościenku Wyżnym. Podopieczni trenera Pawła Gazdy pokazali się po raz kolejny z dobrej strony nie dając szans w swoich meczach rówieśnikom z pozostałych drużyn biorących udział w turnieju. Z kompletem zwycięstw zajęli pierwszą lokatę a dodatkowo nagrodę indywidualną MVP turnieju zdobył Kamil Jórasz!


Wyniki naszej drużyny:
Korczyna – Lubatowa 3:0
Korczyna – Jasło 4:2
Korczyna – Krościenko Wyżne 5:1
Korczyna – Dukla 3:1

Kolejność:
1.K.S. Kotwica Korczyna
2. Mosir Dukla
3. Global Academy Soccer Jasło
4. GKS Wisłok Krościenko Wyżne
5. Niedźwiadki Lubatowa

Paweł Gazda trener Kotwicy: „Na wstępie chciałbym podziękować za zaproszenie przez Organizatorów. A co do samej gry to jestem bardzo zadowolony z wyników, choć w tym wieku wynik nie jest najważniejszy. Kilka akcji mogło naprawdę się podobać tym bardziej, że były idealnie grane co na treningu. Przyjemnie się patrzy na nowych debiutantów, którzy śmiało wchodzą do drużyny i oddają całe serce na boisku. Już w sobotę kolejny sprawdzian naszej drużyny. Tym razem po raz pierwszy zagramy w Jodłowej”.

Tomasz Niżnik trener Wisłoka Krościenko Wyżne i Organizator Turnieju: „Drużynie z Korczyny gratuluje zwycięstwa, a wszystkim Zawodnikom dziękuję za zdrową i sprtową rywalizacje. Cieszę się bardzo, że mogliśmy gościć zaprzyjaźnione drużyny na naszym obiekcie”.

Kamil Jórasz kapitan Kotwicy: „Jestem bardzo zadowolony z turnieju. Trener pochwalił mnie bo udało mi zatrzymać prawie wszystkie akcje przeciwników i strzeliłem kilka bramek. Bardzo fajnie się grało bo uwielbiam grać w Kotwicy”.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *