Ostatni mecz przy Szeptyckiego…

Do minimum stopniała granica błędu gdyż po ostatnich dwóch porażkach zdobycie punktów w pozostałych meczach stało się koniecznością aby uniknąć degradacji do klasy „A”. Niewątpliwie stać nasz zespół na to jednak musimy poważnie podejść do spotkań i powalczyć mimo kłopotów kadrowych.

Już w najbliższą niedzielę 4 lipca o godzinie 15 na stadionie przy Szeptyckiego podczas 23 kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej Kotwica podejmować będzie drużynę Wisłoka Sieniawa. Dla naszego zespołu to być albo nie być ! Wisłok to obecnie 10 ekipa ligi mając na koncie 47 punktów natomiast nasza drużyna z dorobkiem 38 punktów znajduje się w strefie spadkowej i zajmuje 15 miejsce w tabeli. W środowej kolejce gier drużyna z Sieniawy w meczu u siebie przegrała z Cosmosem Nowotaniec 6:0 a nasi również w roli gospodarza nie sprostali Przełęczy Dukla przegrywając 4:0. Spotkanie w rundzie jesiennej między tymi zespołami rozegrane 16 sierpnia 2020 roku w Sieniawie zakończyło się zwycięstwem zawodników Wisłoka 4:3 choć nasz zespół prowadził do przerwy 3:1. Bramki w tym meczu zdobywali: Dominik Zajączkowski (1′), Bartosz Miklaszewski (49′), Mateusz Zajączkowski (55′), Nazar Partuta (84′) po stronie gospodarzy oraz Tomasz Janusz (9′), Paweł Urbanek (39′), Tomasz Kolasiński (44′) dla naszego zespołu.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Bądźmy na trybunie i dopingiem dodajmy wiary i otuchy naszym zawodnikom w trudnym okresie. W przerwie meczu tradycyjnie wśród właścicieli wejściówek na to spotkanie zostaną rozlosowane upominki ufundowane przez firmy zaprzyjaźnione z KS Kotwica Korczyna.