Piątek 22.10 Młodziki

KS.Kotwica Korczyna – Beniaminek PROFBUD Krosno Girls 2:13 (1:2)

Gole dla Kotwicy: (3′) Kamil Półchłopek, (52′) Wiktor Ekiert

Kotwica: 1 Sebastian Półchłopek, 19 Kamil Półchłopek, 10 Szymon Jórasz, 11 Kamil Jórasz, 9 Wiktor Ekiert, 4 Jan Sińczak, 3 Oliwier Kozioł, 8 Mateusz Prajsnar, 15 Jakub Półchłopek Skład rezerwowy: 2 Igor Sabat, 5 Jakub Hawrot, 16 Alan Tarczoń, 13 Szymon Kielar, 22 Mieszko Pelczar, 6 Kacper Nowak, 99 Bartłomiej Bosek, 18 Jan Wojnar, 17 Szymon Bajgrowicz

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi młodzi zawodnicy podopieczni trenera Pawła Gazdy spotkali się z mocnym zespołem z Krosna a ponieważ drużyny dziewcząt mogą grać rocznikami starszymi różnica była ogromna szczególnie w drugiej połowie. Na pewno jednak takie starcie nie pójdzie na marne i każdy z nich będzie pracował na treningach aby być coraz lepszym gdyż ambicji młodym adeptom naszej szkółki nie brakowało. Po meczu odbyło się podsumowanie rundy przy pysznej pizzy.

Sobota 23.10 Juniorzy

GKS Górnik Grabownica – K.S. Kotwica Korczyna 0:4 (0:2)

Gole: (16′) Radosław Cebula, (42′) Radosław Cebula, (65′) Wiktor Czajka, (75′) Wiktor Wajda

Kotwica: Kacper Zych – Piotr Filip, Michał Wulw, Jakub Wanat, Wiktor Wierdak – Mariusz Rozpara (70′ Wiktor Józefczyk), Wiktor Wajda, Franciszek Jasiewicz (46′ Maciej Gorzynik) Gabriel Gazda (75′ Mateusz Kmon) – Alan Bałon, Radosław Cebula (46′ Wiktor Czajka)

Po ostatnim nie najlepszym występie przeciwko Tęczy Zręcin Juniorzy naszego klubu chcieli jak najszybciej zrewanżować się i pokazać swojemu trenerowi że to był tzw. wypadek przy pracy. Podopieczni Roberta Gorzynika już po pierwszej połowie po dwóch bramkach Radosława Cebuli który wraca do swojej dobrej dyspozycji strzeleckiej prowadzili 2:0 a w drugiej połowie spokojnie kontrolując przebieg spotkania dołożyli jeszcze dwa gole autorstwa Wiktorów Czajki oraz Wajdy i pewnie pokonali dziewiątą ekipą w tabeli. Nasza drużyna na ten czas zajmuje drugie miejsce w krośnieńskiej „okręgówce” z ogromną szansą na „lidera” rundy jesiennej. O to jednak postarać się muszą w ostatnim meczu który rozegrany zostanie 30.10 przy Szeptyckiego w Korczynie w którym to gościć będą swoich rówieśników drużyny Ostoi Kołaczyce, na ten czas trzeciej ligowej siły.

Sobota 23.10 Trampkarze

Olimpic 2014 Zręcin – K.S. Kotwica Korczyna 0:11 (0:5)

Gole: Jakub Kubacki 3, Jakub Prokopik 2 oraz Fabian Inglot, Radek Gazda, Bartosz Ochwat, Dawid Baran, Julia Hawrot i Gabriela Szafrańska po 1

Kotwica: 1 Jakub Czajkowski, Dominik Prajzner, 30 Kamil Gorzynik, 7 Aleksandra Gazda, 2 Jakub Janocha, 10 Mikołaj Zych, 8 Bartosz Ochwat, 9 Jakub Kubacki, 13 Dawid Baran, 7 Piotr Zajdel, 4 Radosław Gazda Skład rezerwowy: 11 Jakub Prokopik, 17 Julia Hawrot, 79 Gabriela Szafrańska, 18 Fabian Inglot

W ostatnim meczu rundy jesiennej Trampkarze naszej szkółki rozgromili na wyjeździe ostatnią w tabeli drużynę ze Zręcina tym samym kończąc rozgrywki na znakomitym drugim miejscu ustępując tylko mocnym Karpatom Krosno. Wielkie brawa należą się dla całej drużyny i trenera Gorzynika ponieważ nie tylko w tym ale w każdym meczu rundy nasi młodzi zawodnicy zagrali solidnie i z pasją a cała lista strzelców wskazuje na to że zespół jest wyrównany i preferuje grę zespołową. Mecz został rozegrany na kompleksie boisk sportowych w Chorkówce.