Seniorzy nadal bez punktów

Kotwica Korczyna – Jasiołka Jaśliska 2-4 (1-1)

Gole: Wiktor Czajka (8′), Paweł Urbanek (46′) – Sylwester Lorenc (10′), Jakub Długosz (55′), Jakub Długosz (56′), Mateusz Buczek (59′)

Kotwica: Tomasz Jucha – Mateusz Zych, Maciej Gorzynik, Paweł Urbanek(ż), Marcin Rymarz, Wiktor Czajka, Kacper Białogłowicz (56′ Radosław Stasik), Sylwester Haznar, Franciszek Jasiewicz, Tobiasz Pasterkiewicz, Dawid Zych (65′ Rafał Szczur).

Jasiołka: Krystian Bogacz – Sławomir Farbaniec, Sebastian Pondo, Sebastian Kostycz (57′ Mateusz Buczek), Dominik Hryniak, Łukasz Świnicki (78′ Krzysztof Futyma), Rafał Madej, Fabian Farbaniec (85′ Patryk Winnicki), Jakub Długosz, Damian Kurdyła (23′ Krystian Biłas), Sylwester Lorenc(ż) (80′ Tobiasz Glazer).

Nie wiedzie się naszej drużynie od początku nowego sezonu gdyż po raz kolejny trzeba przełknąć gorycz porażki i znowu tracimy dużo bramek na dodatek trzy z nich zaledwie w 4 minuty. W mecz lepiej weszli zawodnicy gości bo już w 4′ po wrzutce w pole karne piłkę nad poprzeczką strzałem z główki przeniósł Lorenc a w 6′ swojego szczęścia spróbował Długosz oddając strzał z powietrza obok słupka bramki chronionej przez debiutanta w naszej bramce Tomasza Juchy. Dwie minuty później to nasza drużyna wyprowadziła skuteczny kontratak a na listę strzelców wpisał się Czajka który precyzyjnie wykończył akcję strzałem po ziemi w długi róg bramki Bogacza. Radość jednak nie trwała długo bo w 10′ nieprawdopodobny chaos w naszych szeregach wykorzystał Lorenc zdobywając bramkę z najbliższej odległości. W 19′ kolejna okazja zawodników z Jaślisk gdyż Farbaniec nieźle próbował główkować a piłka po jego strzale przeszła nad bramką. W kolejnych minutach gra nieco się wyrównała ale końcówka pierwszej połowy należała do naszej drużyny bo najpierw składna akcja do której z lewej strony odważnie podłączył się Rymarz a jego dobre dośrodkowanie na róg wybił obrońca przyjezdnych a następnie mocny strzał Pasterkiewicza obronił bramkarz gości i do przerwy remisowaliśmy na swoim obiekcie 1:1. Po przerwie w 46′ szczęście uśmiechnęło się do nas po raz drugi. Paweł Urbanek zdobył bramkę której nie sposób zapomnieć gdyż podczas wślizgu na linii środkowej piłkę posłał w ten sposób że ta lobem wpadła za „kołnierz” wysuniętego bramkarza Jasiołki. Ta niecodziennie zdobyta bramka chyba tak rozluźniła naszych graczy którzy zupełnie zapomnieli że to dopiero początek drugiej połowy i do głosu doszli zawodnicy z Jaślisk. W 49′ strzelec pierwszej bramki Lorenc w dogodnej sytuacji oddał strzał obok słupka a dwie minuty później Jucha piąstkował mocne uderzenie Biłasa. Od 55′ nadeszło istne „tornado” bo najpierw po rozklepaniu naszej defensywy bramkę strzelił aktywny Długosz by następnie minutę później podwyższyć wynik dla swojej drużyny strzałem w krótki róg bramki przy biernej postawie naszych graczy którzy mieli sporo pretensji do sędziego głównego za nie odgwizdanie ewidentnego faulu na Zychu. Napór gości trwał dalej którzy niczym wytworny bokser w czasie walki chcieli wyprowadzić cios w ewidentnie zamroczonych naszych zawodników i już trzy minuty później dopięli swego a zdobywcą bramki rezerwowy Buczek którego strzał po rykoszecie zmylił całkowicie naszego bramkarza. Po strzeleniu 4 bramki goście spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń. Nasi bez wiary w ostateczny sukces stracili chyba ochotę do gry a przykładem był strzał w 76′ zupełnie osamotnionego Stasika.

Przegrywamy kolejne spotkanie a trzecie na swoim obiekcie i sytuacja zaczyna robić się poważna gdyż już za tydzień czeka nas mecz w Haczowie z drużyną która zawsze była mocna w spotkaniach u siebie ale wierzymy że nasza drużyna powalczy o pierwsze punkty w lidze.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania przygotowanych przez Portal terazKrosno oraz Pasja „Na Okrągło