Rzeszowska firma Cutline Wear Factory zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży sportowej. Oferta obejmuje koszulki, dresy, komplety meczowe i treningowe oraz inne elementy odzieży sportowej.


ENTRE (Dawny Świat Drzwi) jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży stolarki budowlanej zajmującą się kompleksową obsługą klientów w zakresie sprzedaży i profesjonalnego autoryzowanego montażu drzwi, bram i okien. Siedziba firmy mieści się w Krośnie przy ulicy Czajkowskiego 45


Centrum Rehabilitacji Rehabilitant może się pochwalić nie tylko ogromną bazą sprzętową, ale także jedną z najlepszych, doświadczonych i utytułowanych kadr w regionie oraz bogato zaopatrzonym sklepem medycznym w raz z kompleksową pomocą w wypełnianiu wniosków.


Hewi Goal to młoda, prężnie rozwijająca się firma skupiająca się wyłącznie na rękawicach bramkarskich. Fantastyczna jakość w rozsądnej cenie!


Delikatesy Premium Plus-Bis to sklep mieszczący się w Korczynie na ulicy Spółdzielczej 1 (przy rondzie). Warto nadmienić, że właściciel Pan Józef Gonet na początku lat 60-tych był zawodnikiem LZS-u Korczyna, jednym z pierwszych, którzy reprezentowali korczyński klub w rozgrywkach ligowych.


Cukiernia Atena została założona w 2000 roku przez Artura Bargła, który jest jej właścicielem do dnia dzisiejszego i od samego początku wspiera Kotwice! Jesteśmy dumni z rekordowo długiej i wspaniałej współpracy z Panem Arturem Bargłem i Cukiernią Atena.  Gorąco polecamy i zachęcamy do zakupu produktów zaprzyjaźnionej cukierni.


Pijalnia czekolady to arcydzieło wielokrotnie nagradzanego Mistrza Polski Cukierników Pana Mirosława Pelczara. To jedyne takie miejsce na Podkarpaciu, wyjątkowe w skali kraju jak i Europy Cała pijalnia wykonana jest w unikatowym stylu starej pijalni. Oprócz czekolad specjalnością zakładu są ręcznie robione praliny, trufle, prawdziwa czekolada pitna i figurki czekoladowe.


Centrum Motoryzacyjne EKO-AUTO to firma zajmuje się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych w zakresie obsługi bieżącej, a także diagnostyki i napraw wszelkiego rodzaju usterek mechanicznych. Oferuje również najnowocześniejszy w regionie serwis ogumienia samochodów osobowych, dostawczych, TIRów, motocykli, pojazdów rolniczych


W sklepie Ochronne BHP znajdziecie Państwo kompleksową ofertę na środki ochrony osobistej, a także oferty dedykowane dla szkół, przedszkoli, żłobków, branży hotelarskiej, gastronoicznej oraz instytucji.


Pizzeria Planeta w Korczynie to od ponad 20 lat renomowany lokal z najlepszą pizzą… co najmniej w powiecie!


Dach System w sposób profesjonalny zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych, doradztwem technicznym, serwisem oraz doborem ekip dekarskich. Pracownicy firmy w Krośnie pomogą Państwu w doborze pokrycia. Rzetelna wiedza pozwala na bazie przyniesionego do nas projektu wyliczyć precyzyjnie zapotrzebowanie materiałowe potrzebne na tym etapie budowy


Fach-Bud” posiada sklepy w Korczynie oraz w Jedliczu i zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz oraz ogrodniczych.


Cezar-Firma Sprzatajaca specjalizuje się w świadczeniu usług kompleksowego sprzątania. Oferta jest skierowana zarówno do firm jak również osób prywatnych. Sprzątanie może odbywać się w formie usług stałych jak również jednorazowych.


IWO-POŻ wykonuje usługi w zakresie: Przegląd i renowacja sprzętu gaśniczego,
Wyposażenie obiektów w gaśnice, wyznaczanie dróg i wyjść ewakuacyjnych
Kompleksowe przygotowanie obiektów do odbioru przez służby PSP


MLEKOVITA to uznany producent produktów mlecznych. Zachęcamy wszystkich, by podczas codziennych zakupów kierować się patriotyzmem konsumenckim. Wybierajmy świadomie polskie produkty. Dzięki temu razem wspieramy nie tylko polskich przedsiębiorców – takich jak Mlekovita, firma ze 100% polskim kapitałem – i miejsca pracy wielu rodaków, ale i polskich rolników.


Drewno Opałowe Sławomir Pitera. Specjalizuje się w transporcie oraz sprzedaży DREWNA OPAŁOWEGO, KOMINKOWEGO oraz ROZPAŁKI (BUK, GRAB, JESION, BRZOZA). TRANSPORT DO KLIENTA GRATIS


Sala „Kryształowa” SZELC&KACZOR oferuje organizację:

  • Wesel
  • Komunii
  • Przyjęć okolicznościowych
  • Spotkań Rodzinnych i Biznesowych

Domeną PowderPaint jest malowanie proszkowe m. in. felg, różnego typu obudów, konstrukcji, części motoryzacyjnych, haków oraz innych elementów. Malowanie proszkowe możliwe jest przede wszystkim na elementach wykonanych z aluminium, stali, mosiądzu i żeliwie.


Malowanie Dachów Krosno – Firma Tomek specjalizuje się w  malowaniu dachów oraz innego rodzaju obiektów, a także remonty czy wykończenia wnętrz(biura, hale, domy itp. na terenie całego Podkarpacia)


Pizzeria Petarda mieści się w Korczynie przy ulicy Słonecznej 2. Przyjmowane są zamówienia na wynos oraz dowóz z możliwością płacenia kartą u klienta.
Na terenie Korczyny oczywiście dowóz gratis. Pizzeria Petarda jest także stałym fundatorem bonów na darmową pizze dla kibiców, które można wygrać w przerwie meczów w Korczynie


Salon Fryzjerski „Edyta” znajduję się w Korczynie przy ul. Spółdzielczej 5. Salon świadczy usługi zarówno damskie jak i męskie.


DAKAN Technika Grzewcza to najlepszy wykonawca w okolicy. Firma solidna, wiarygodna i zawsze w 100% przygotowana, DAKAN to także rzetelne i profesjonalne doradztwo.
Świadczy Kompleksowe usługi w zakresie: instalacji sanitarnych, instalacji grzewczych, wentylacji, odkurzaczy centralnych itp


Makijaż Edyta Fiołek jest w branży od ponad 10 lat.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług? Polecamy kontakt telefoniczny +48 734 830 141


Serwis Kosiarek w Korczynie Pana Grzegorza Białogłowicza to serwis stacjonarny i mobilny! Kosiarki, Pilarki, Kosy spalinowe, Ostrzenie łańcuchów, Piły Spalinowe.


Gospodarstwo Rolne Andrzej Urbanek posiada tradycje sadownicze od 1847 roku. Obecnie jest to nowocześnie prowadzony sad jabłoniowy o powierzchni 3,5 ha, gdzie jest uprawiane wiele odmian owoców. W ofercie posiada również warzywa z własnych upraw.Nowością w ofercie są soki naturalne 100%, skarbnica wielu bardzo cennych dla naszego zdrowia składników. Soki tłoczone są metodą na zimno, nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani dodatku cukrów. Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy jest OKOWITA.


Hurtownia owoców i warzyw „FRUTEX”

Firma ma siedzibę w Krośnie przy ul. Czajkowskiego 51


MIX-TYNK profesjonalnie wykonuje:

Wylewki maszynowo
Tynki maszynowo
Posadzki przemysłowe
Kompleksowe wykończenia wnętrz