Turniej żaków…

W sobotę 19 czerwca od godziny 8:00 rano drużyna Żaków rywalizowała w Jodłowej na silnie obsadzonym turnieju. Organizatorem była Jodłowska Akademia Piłkarska Diament. Zaangażowanie i serce do walki pokazało, że doskwierający upał zszedł na drugi plan.

Wyniki meczów naszej drużyny:

Korczyna – Jodłowa 8:1

Korczyna – Dębica 1:5

Korczyna – Mielec 1:3

Korczyna – Brzostek 3:2

Korczyna – Gorlice 3:1

Mateusz Pyskaty – Organizator turnieju: „Diament Cup 2021 rocznika 2012 przeszedł do historii. W dniu dzisiejszym w Jodłowej w turnieju wzięło udział 10 drużyn i od razu dziękujemy wszystkim trenerom oraz rodzicom. Atmosferę którą stworzyły drużyny była wyśmienita. Pogoda również dopisała. Graliśmy na dwóch boiskach równocześnie a mecze stały na wysokim poziomie i nie zabrakło oczywiście gry Fair Play. Na koniec serdecznie Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom”.

Paweł Gazda – Trener Kotwicy: „Bardzo fajnie zorganizowany turniej stojący na wysokim poziomie. Niestety braki kadrowe i upalne słońce nie pomagały nam, choć z gry mogę być zadowolony bo graliśmy z naprawdę dobrymi drużynami”.

Bartosz Szydło – Zawodnik Kotwicy: „Fajnie mi się grało, udało mi się przerwać akcję przeciwników i w meczu najważniejszym strzeliłem bramkę. Było super”.

Już w najbliższą sobotę drużyna orlików rocznik 2010 i młodsi rozegrają turniej w Dobieszynie.Początek zaplanowany jest na godzinę 10.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *