W telegraficznym skrócie

W cieniu spadku do niższej klasy rozgrywkowej i po rezygnacji niektórych zawodników z reprezentowania Kotwicy Korczyna w nadchodzącym sezonie nowy zarząd klubu stawia na „swoich” oraz poszukuje nowych „twarzy” których sylwetki przedstawiamy Państwu w poniższym zestawieniu. Oczywiście to informacja „na dzisiaj” gdyż w dalszym ciągu prowadzone są rozmowy z potencjalnymi zawodnikami. O wszelkich zmianach będziemy pisać na bieżąco a ostateczne składy na rundę jesienną sezonu 2021/2022 podamy jak tylko poznamy szczegóły.

Radosław Stasik to transfer numer jeden. Wcześniej grał w Orle Milcza i LKS Haczów. Radek mieszkający od kilku lat w Korczynie to nominalny napastnik choć w sparingach próbowany był także na boku pomocy. W meczu kontrolnym z Jasienicą Rosielną zdobył gola.

Marcin Rymarz to transfer numer dwa. Popularny „Rymek” ostatnie kilka lat spędził w Dworze Kombornia gdzie był kapitanem drużyny. Warto dodać że przez kilka wcześniejszych sezonów z sukcesami bronił naszych biało-niebieskich barw. Marcin bardzo dobrze prezentował się w meczach sparingowych i powinien być silnym punktem drużyny w formacji obronnej.

Kacper Zych to transfer numer trzy. Trafia do naszego klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Karpat Krosno. Młody, 16-letni zawodnik to wychowanek Beniaminka Krosno w międzyczasie trenujący w Szkółka Bramkarska Piotra Hajduka. Ma również za sobą epizod w Kotwicy gdzie grywał na obronie ale i też z powodzeniem radził sobie na pozycji bramkarza reprezentując nasz klub w młodszych grupach.

Tobiasz Pasterkiewicz transfer numer cztery. Ofensywny pomocnik do „Kotwy” przenosi się z Tęczy Zręcin, wcześniej grał m.in. w Wisłoku Krościenko Wyżne, a piłkarskiego rzemiosła uczył się w Victorii Kobylany. Tobiasz już dwa razy był przymierzany do Kotwicy (wiosna 2020 i wiosna 2021) ale wtedy na drodze stanęła pandemia.

Całej czwórce życzymy zdrowia, sukcesów i udanych występów w biało-niebieskich barwach. Witamy w Kotwie!!!

Szanowni Kibice jak obiecaliśmy w zapowiedzi na bieżąco uzupełniać będziemy kolejne ruchy transferowe a gwarantujemy że Prezes Paweł Gazda razem ze swoimi współpracownikami nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa…..

Łukasz Wojnar dołączył do naszej drużyny na zasadzie transferu definitywnego  z LKS Długie. To kolejny powrót bo popularny „Gucio” jest wychowankiem naszego klubu. Rosły obrońca reprezentował w swojej przygodzie z piłką kilka klubów: Zamczysko Odrzykoń, LKS Moderówka, Orzeł Faliszówka, Orlew Suchodół, Cisy Jabłonica Polska oraz LKS Chlebianka Chlebno

Witamy na biało-niebieskim pokładzie !!!

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *