Weekendowy rozkład…

Piłkarska runda jesienna sezonu 2021/2022 na szczeblu OZPN Krosno dobiega końca. Z drużyn naszego klubu KS.Kotwica Korczyna na placu boju pozostały już tylko dwie ekipy które w tej kolejce gier zagrają przy Szeptyckiego oczywiście w roli gospodarzy. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

Sobota 30.10 Juniorzy godz.11:00

Prawdziwy hit i rarytas w ostatniej kolejce przygotowali wraz ze swoim trenerem Robertem Gorzynikiem Juniorzy naszego klubu. Występujący w lidze okręgowej jako beniaminek bowiem mają szansę usiąść na fotelu lidera a do pełni szczęścia brakuje trzech punktów o które powalczą z trzecią siłą ligi drużyną Ostoi Kołaczyce. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie w sobotnie przedpołudnie, emocje gwarantowane!!!

Niedziela 31.10 Seniorzy godz.14:00

Seniorzy naszego klubu rozegrają przedostatnie spotkanie w kl.A gr.II. W meczu na swoim obiekcie gościć będą wice lidera rozgrywek drużynę Zorzy Łęki Dukielskie. Obie ekipy znajdują się na dwóch różnych „biegunach” w tabeli bo nasza drużyna z jednym zdobytym punktem do tej pory zajmuje ostatnie czternaste miejsce, choć na osłodę można podać fakt że ów punkt zdobyty został w meczu z liderem rozgrywek drużyną Iwonki Iwonicz. Czy stać naszych zawodników o powalczenie i sprawienie niespodzianki w XII kolejce?

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie w niedzielne popołudnie.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *