Ze zmiennym szczęściem

GLKS „Błękitni” Jasienica Rosielna – K.S. Kotwica Korczyna 2:3 (2:0)

Bramki: Bartłomiej Długosz (35′), Jakub Kuśnierczyk (39′) – Maciej Gorzynik (77′, 90+3′), Wiktor Wajda (89′ rzut karny)

Kotwica: Dawid Bazan – Piotr Filip, Jakub Wanat, Michał Wulw, Wojciech Dąbrowski – Mariusz Rozpara, Wiktor Wajda, Gabriel Gazda, Mateusz Kmon (46′ Maciej Gorzynik), Radosław Cebula, Dawid Baran (46′ Wiktor Czajka)

Dużo emocji na stadionie w Jasienicy Rosielnej.Nasi Juniorzy „wyszarpali” komplet punktów po pokerowej zagrywce trenera RobertaGorzynika bowiem w pierwszej połowie na ławce rezerwowych zasiedli etatowi zawodnicy którzy również występują w seniorach naszego klubu Wiktor Czajka i Maciej Gorzynik.Ponieważ obaj wybiegną w niedzielnym spotkaniu według przepisów mogli zagrać tylko po 45 minut.Do przerwy gospodarze po zdobyciu dwóch bramek prowadzili 2:0.W drugiej połowie podwójna zmiana w naszej drużynie zaowocowała dużą ilością sytuacji po naszej stronie.W 77′ bramkę kontaktową zdobył Maciej Gorzynik i tym samym nasi zawodnicy uwierzyli w końcowy sukces.W 89′ w polu karnym Błękitnych faulowany był Wiktor Czajka a do remisu doprowadził strzałem z 11m Wiktor Wajda i gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem w doliczonym czasie gry na strzał z ok.22m zdecydował się ponownie Maciej Gorzynik zdobywając piękną zwycięską bramkę.

Karpaty Klimkówka K.S. Kotwica Korczyna 13:0 (9:0)

Kotwica: Jakub Prokopik, Dominik Prajzner, Aleksandra Gazda, Jakub Janocha, Eryk Kur, Gabriela Kmon, Bartosz Ochwat, Julia Hawrot, Radosław Gazda, Szymon Filak, Dawid Baran

Nie najmilej będą wspominać wyjazd do Klimkówki nasi Trampkarze gdyż gospodarze tego spotkania zaaplikowali naszej drużynie aż 13 bramek.Na usprawiedliwienie trzeba podać fakt że „nasi” bez kontuzjowanych Mikołaja Zycha i Mikołaja Prajsnara oraz ze względu na wyjazdy Fabiana Inglota i Olafa Moskala wystąpili w czystej jedenastce bez zawodników rezerwowych a w upale jaki panował w czasie meczu nie było to bez znaczenia.Na domiar złego po raz kolejny brakuje zawodników którzy nie wiedzieć dlaczego zachowują się nie w porządku w stosunku do swoich kolegów i koleżanek.Nie bez znaczenia również jest fakt że cały czas w lidze gramy młodszymi rocznikami niż drużyny przeciwne a we wczorajszym meczu wystąpili Eryk Kur oraz Szymon Filak z 2009 r.

Kotwica Korczyna – Niedźwiadki Lubatowa 12-9

W sobotnie przedpołudnie mecz sparingowy rozegrali najmłodsi ligowcy naszej szkółki. Orliki po wygraniu swojej ligi nie zwalniają tempa i trener Paweł Gazda zaprosił na „treningowe” granie drużynę z Lubatowej. Sam mecz odbył się w iście rodzinnej atmosferze ale mimo to nie zabrakło zaangażowania oraz sportowej zaciętości w obydwu zespołach. Każdy z zawodników zostawił sporo zdrowia w dążeniu do końcowego sukcesu. Ostatecznie górą byli nasi zawodnicy pokazując że pomimo zakończenia sezonu nadal są w dobrej formie.